КОНСУЛЬТАЦІЯ
(097) 89 58 790

1

Порядок отримання дозволу для здійснення митної брокерської діяльності

Відповідно до частини першої ст. 404 Митного кодексу України до видів діяльності, контроль за провадженням яких здійснюється органами доходів і зборів, належить, зокрема, митна брокерська діяльність. На провадження зазначеного виду діяльності центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, разом із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері захисту державного кордону, надається дозвіл.

Наказом Міністерства фінансів України від 04.08.2015 р. № 693 (далі – Наказ № 693), затверджено Порядок подання та розгляду заяв і надання дозволу на провадження митної брокерської діяльності та контролю за нею (далі – Порядок № 693); форму заяви про надання/переоформлення дозволу на провадження митної брокерської діяльності; форму заяви про анулювання/зупинення дії дозволу на провадження митної брокерської діяльності; форму Витягу з реєстру митних брокерів.

Відповідно до п. 3 розд. І Порядку № 693 з метою провадження митної брокерської діяльності підприємства повинні отримати дозвіл на провадження митної брокерської діяльності (далі – Дозвіл), що надається Державною фіскальною службою України (далі – ДФС) та Адміністрацією Державної прикордонної служби України (далі – Адміністрація Держприкордонслужби) відповідно до поданої заяви про надання/переоформлення дозволу на провадження митної брокерської діяльності (далі – Заява про надання/переоформлення Дозволу), за формою, затвердженою Наказом № 693.

Прийняття рішення про надання, переоформлення Дозволу спільною групою, створеною відповідно до наказу ДФС та Адміністрації Держприкордонслужби (далі – спільна група), та внесення відповідної інформації до реєстру митних брокерів здійснюється протягом 20 робочих днів з дня надходження до ДФС Заяви про надання/переоформлення Дозволу.

Протягом трьох робочих днів з дня прийняття рішення про надання Дозволу Витяг з реєстру митних брокерів надається підприємству за затвердженою формою.

З метою отримання та переоформлення Дозволу підприємство надсилає на адресу ДФС засобами поштового зв’язку або нарочно Заяву про надання/переоформлення Дозволу, яка заповнюється у друкованому вигляді за допомогою друкувального пристрою на аркуші паперу формату А4 та засвідчується підписом керівника підприємства або громадянина-підприємця та печаткою (за наявності).     

Пунктом 4 розд. І Порядку № 693 встановлено наступне:

- підприємство, якому надано Дозвіл, включається до реєстру митних брокерів;

- дія Дозволу, наданого підприємству, поширюється на всі його відокремлені підрозділи;

- право використання Дозволу не може передаватись іншій особі.

Юридична компанія Чайка Бізнес Консалт допоможе в отриманні дозволу за 20 робочих днів.

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА МИТНО БРОКЕРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ

  1. Виписка з ЄДРПОУ
  2. Банківські реквізити
  3. Номер телефону для зв’язку, адреса електронної пошти
  4. Довіреність на представника

 Нормативно-правові акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

  1. Митний кодекс України
  2. Наказ Міністерства фінансів України від 04.08.2015 № 693 "Про діяльність митних брокерів",  зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.08.2015 за № 1036/27481

 ОПИС ПОСЛУГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Кваліфіковані юристи нашої компанії проведуть безкоштовну консультацію щодо порядку отримання дозволу для здійснення митної брокерської діяльності.

Ми заповнюємо заяву на отримання дозволу, готуємо довіреність.

Ви підписуєте готовий пакет документів для отримання дозволу і висилаєте нам поштою.

В день отримання підписаних документів, ми негайно подаємо їх до ДФСУ.

Ми контролюємо процес отримання дозволу на протязі всього терміну, що визначений Державною фіскальною службою  України – 20 робочих днів. 

Після спливу законного терміну видачі дозволу, ми отримуємо Витяг з реєстру митних брокерів та надсилаємо на Вашу адресу.

 ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ

Вартість послуги отримання дозволу для здійснення митної брокерської діяльності складає 1500 грн.

Звертайтеся до нас за телефонами:

 +38 (063) 302 53 38,  +38 (097) 77 88 408

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.