КОНСУЛЬТАЦІЯ
(097) 89 58 790

Переваги отримання сертифікату

 Якщо Ви хочете вільно займатися експортом, рекламувати себе, та отримати велику кількість клієнтів

Якщо хочете отримати статус престижної і надійної компанії, якій довіряє безмежна кількість людей

 Якщо хочете  отримати можливість законно здійснювати зовнішньоекономічну діяльність та підвищити конкурентоспроможність на ринку послуг.

Якщо бажаєте стати найкращим експортером – зверніться за оформленням Сертифікату в ЮК Чайка Бізнес Консалт

 

Основні визначення про сертифікат

 

Сертифікат походження(Certificateoforigin) - це офіційний документ, що підтверджує країну, в якій товар був повністю похідний або підданий достатній обробці.

Даний документ потрібно, як правило, митними органами країни-імпортера з метою здійснення тарифних і нетарифних заходів регулювання ввезення товару на митну територію відповідної країни (наприклад, для нарахування відповідної ставки імпортного мита, в тому числі і пільгової у разі надання товарам режиму преференцій).

Крім цього, сертифікати походження товарів необхідні у випадках, якщо це передбачено відповідними зовнішньоторговельними контрактами, що укладаються сторонами, національними правилами країни-імпортера, міжнародними угодами, учасниками яких є сторона експорту і сторона імпорту товару.

Постанова Кабінету Міністрів України № 225 від 25.02.03 Торгово-промисловій палаті України та її регіональним палатам надано право підтверджувати походження українських товарів і видавати сертифікати походження, у тому числі міжнародної форми.

 

Існують наступні види сертифікатів походження:

 

 • Сертифікат походження загальної форми (англійською мовою) звичайна форма сертифіката, яку видають на всі товари при експорті в країни, з якими не обумовлені правила визначення країни походження товарів; також видають у випадку, коли товар не має преференційного доступу на ринок країни імпорту і в випадках відсутності або тимчасового призупинення пільг на українські товари.
 • Сертифікат походження загальної форми (російською мовою) звичайна форма сертифіката, яку видають при експорті в країни СНД
 • Сертифікат походження форми СТ-1 (російською мовою) видається на товари, що експортуються в країни СНД, і задовольняють вимогам «Правил визначення країни походження товарів», затверджених Рішенням Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав від 24.09.1993г. (Зі змінами та доповненнями) та «Правил визначення країни походження товарів», затверджених Рішенням Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав від 30.11.2000г. (Із змінами і доповненнями). Сертифікат походження форми СТ-1 повністю звільняє імпортера від мита.
 • Сертифікат форми А (англійською або французькою мовою) видається на товари, які потрапляють під преференційний режим при експорті на ринки країн ЄС, в рамках Генеральної Системи преференцій, а також до Швейцарії, Туреччини, США і Японію. При наявності сертифіката походження форми А, імпортер повністю або частково звільняється від мита.
 • Вартість  і сроки послуг

  Вартість послуг отримання сертифікату  2500 грн.

  Строк отримання Сертифікату складає 3 робочих дні

   Гарантії

  Працюємо офіційно, по договору.

  Самі вибираєте зручну  для Вас форму оплати.

  Працюємо за попередньою оплатою послуги 70 % і 30 % після виконання роботи.

  В разі невиконання послуги – повертаємо кошти.

  Звертайтеся до нас за телефонами:

     Phone 31105 Viber icon icons.com 60912 +38 (063) 302 53 38

        Phone 31105 +38 (097) 77 88 408